Kalkulatory kredytowe

Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator kredytu hipotecznego z dopłatami

Jeśli myślisz o nowym kredycie hipotecznym, napisz lub zadzwoń do nas, na pewno pomożemy wybrać ten najbardziej optymalny.

Zakup nieruchomości, czy to na cele mieszkaniowe, czy inwestycyjne, często wiąże się z kredytem hipotecznym. Zaciągnięcie takiego zobowiązania nie jest proste – wymaga m.in.: zgromadzenia niezbędnych dokumentów, załatwienia formalności i wybrania odpowiedniej oferty. Jednym z elementów całego procesu jest także obliczenie wysokości rat oraz kosztów finansowania. Możesz wykorzystać do tego przygotowany przez nas kalkulator kredytu hipotecznego. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, a pobranie bezpłatne.

Udostępniony na naszej stronie kalkulator pomoże Ci zrozumieć m.in. jak będą wyglądać Twoje płatności, gdy zaciągniesz zobowiązanie na zakup domu, mieszkania lub działki. Błyskawicznie poda Ci szacunkową miesięczną kwotę płatności w formie raty równej, całkowitą sumę kredytu do spłaty, koszty ewentualnego ubezpieczenia oraz sumę kosztów notarialnych i sądowych, takich jak: podatek PCC, maksymalna taksa notarialna, wpis hipoteki czy założenie Księgi Wieczystej. Kalkulator kredytowy możesz wykorzystać do przeanalizowania różnych scenariuszy płatności w zależności od okresu spłaty, wartości WIBOR-u, wysokości marży banku lub kwoty zobowiązania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w rachunkach uwzględnić również prowizję za udzielenie kredytu. Przeprowadzanie takich obliczeń samodzielnie jest bardzo czasochłonne i skomplikowane. Korzystając z kalkulatora, możesz oszczędzić mnóstwo czasu – wystarczy, że uzupełnisz kilka zaznaczonych pól, by natychmiast otrzymać precyzyjne wyniki.

: 462