Najlepsi eksperci kredytowi w Krakowie

Nasze biuro mieści się w Krakowie, ale działamy na terenie całego województwa Małopolskiego a od 2023 roku również Śląskiego. Zdarzają się nam klienci również z Warszawy a nawet z Gdańska. Współpracujemy z większością polskich banków udzielających kredyty hipoteczne.

Znajdziemy dla Ciebie tani kredyt hipoteczny, dopasowany do Twojej sytuacji. Doradca kredytowy policzy zdolność kredytową, przedstawi dokładne symulacje i wyjaśni wszelkie niuanse związane z umową kredytu hipotecznego.

Kredytami hipotecznymi zajmujemy się nieprzerwanie od 2011 roku.

Od 2016 roku prowadzimy też biuro nieruchomości (kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości).

Wynajem i sprzedaż nieruchomości dotyczy: obsługi prawnej, profesjonalnych zdjęć, promowania ofert, pokazywania nieruchomości w imieniu właściciela. Dobieramy także odpowiednie zabezpieczenia Twojego najmu (zabezpieczenia wynikające z ustawy i KPC oraz zabezpieczenia komercyjne).

Chcemy powiedzieć jedno: jeśli szukasz mieszkania, znajdziemy je dla Ciebie! Jeśli szukasz najtańszego kredytu hipotecznego w Krakowie, jesteś w dobrym miejscu! Jeśli chcesz bezpiecznie i zyskownie wynająć mieszkanie w Krakowie, pomożemy!

Paweł Karcz

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W bankowości od 2008 roku, były pracownik: Multibank, mBank, Nordea Bank, Open Finance.

Damian Paluszek

Absolwent Akademii Krakowskiej. W branży finansowej od 2010 roku. Ekspert kredytów hipotecznych, również tych najbardziej skomplikowanych.

Filip Jasiak

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, magister informatyki, reprezentant Polski w szachach. Analityk danych ofert kredytowych od 2016 roku.

: 848