Opinie naszych klientów

Miarą dobrego, starannego i uczciwego doradcy finansowego są dobre opinie na jego temat. Jesteśmy dumni z tak licznych pozytywnych recenzji naszej pracy! Wszystkie opinie klientów znajdziesz na naszej wizytówce w Google Maps.

Opinie klientów serwisu oferteo.pl znajdziesz tutaj: https://oneestate.oferteo.pl/ oraz tutaj: https://1e.oferteo.pl/.

5.0
Na podstawie 189 opinii
powered by Google
Karol Franczak
Karol Franczak
11:19 27 Mar 24
Polecam współpracę z Panem Damianem, konkretna i rzeczowa pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej. Na szczególne uznanie zasługuje zwłaszcza kontakt z klientem i profesjonalizm.
Grzegorz K
Grzegorz K
11:29 26 Mar 24
Paweł Karcz to wyjątkowy doradca kredytowy, jego profesjonalizm i zaangażowanie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego było nieocenione. Perfekcyjny kontakt telefoniczny oraz mailowy. Serdecznie polecam wszystkim szukającym fachowej i rzetelnej pomocy w zakresie kredytu hipotecznego.
rico freitas
rico freitas
09:05 22 Mar 24
Być może dałem Damianowi najbardziej skomplikowanykredyt hipoteczny w jego życiu.Ale w końcu udało mu się skorygować z bankiem moją marżę, zdobyć gotówkę na dokończenie budowy i utrzymać stałą stawkę przez +2 miesiące.
Marta Blitek
Marta Blitek
13:23 19 Mar 24
Polecam, konkretna i rzeczowa pomoc Doradcy Kredytowego w uzyskaniu Kredytu Hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Łukasz Bugajny
Łukasz Bugajny
21:45 11 Mar 24
Bardzo profesjonalne podejście, pana Pawła. Cały proces podpisania umowy najmu przebiegał szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Mogę polecić z całego serca.
Grzegorz Lenczowski
Grzegorz Lenczowski
16:30 07 Mar 24
Profesjonalne podejście do tematu. Polecam.
Gabriela Koprowska-Małyjurek
Gabriela Koprowska-Małyjurek
20:45 04 Mar 24
Bardzo serdecznie polecamy OneEstate! Współpraca z Panem Pawłem przebiegła bezproblemowo i bardzo efektywnie 🙂 Dostaliśmy kredyt hipoteczny, mimo iż po pierwszym spotkaniu nie było to tak oczywiste, udało się dzięki zaangażowaniu i pracy naszego doradcy kredytowego, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! 🙂
Evita Flos
Evita Flos
08:44 04 Mar 24
Pepe
Pepe
19:24 28 Feb 24
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Damiana. Mimo skomplikowanej sytuacji kredytowej, bez problemu udało się uzyskać docelowe finansowanie nieruchomości. Super kontakt i doradztwo na każdym etapie. Miałem już kiedyś kontakt z innym doradcą kredytowym i jestem przekonany, że nie poradziłby sobie w mojej sytuacji. Gdybym mógł wybierać jeszcze raz, wybór bez zawahania padłby ponownie na Pana Damiana.
Justyna Niziołek
Justyna Niziołek
13:37 27 Feb 24
Pan Paweł jest bardzo dobrym doradcą kredytowym z profesjonalnym podejściem do klienta. Posiada dużą wiedzę oraz miłe usposobienie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy którą uzyskałam przy kredycie hipotecznym. Gorąco polecam
Sebastian Byczek
Sebastian Byczek
19:15 05 Feb 24
Pan Damian to osoba na odpowiednim stanowisku. Proces uzyskania kredytu z jego pomocą, to gwarancja zadowolenia. Doskonały kontakt, duża wiedzą oraz zaangażowanie. Polecam!
Joanna Grab
Joanna Grab
19:07 05 Feb 24
Bardzo elastyczne godziny doradztwa dopasowane pod klienta. Pan Damian szybko odpowiadał na wiadomości o każdej porze i w każdy dzień tygodnia. Przyjazna atmosfera oraz szeroki zakres wiedzy na temat kredytów, ubezpieczeń itp. Polecam One Estate jeśli zależy komuś na sprawnym procesie kredytowania.
Wojciech Piękoś
Wojciech Piękoś
17:20 01 Feb 24
Polecam korzystanie z usług Pana Pawła Karcza w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pan Paweł jest świetnie zaznajomiony z procedurami kredytowymi w poszczególnych bankach oraz udziela trafnych wskazówek w wyborze konkretnej oferty. Jest osobą działającą bardzo sprawnie pomimo presji czasu, do tego jest niemalże bez przerwy dostępny dla klienta. Pomaga w wypełnieniu i skompletowaniu pełnej dokumentacji oraz w kontakcie z bankiem.Do tego Pan Paweł dobrze orientuje się w krakowskim rynku nieruchomości więc można wymienić się z Nim uwagami w tym temacie😊
Katarzyna Nędza
Katarzyna Nędza
22:16 24 Jan 24
Pan Damian był naszym pierwszym i najlepszym wyborem!Dzięki Panu Damianowi, jego kompetencjom i zaangażowaniu w sprawę uzyskaliśmy kredyt 2%.Nasza sytuacja była naprawdę wyjątkowa, możliwe, że jedyna taka w PL, a na pewno jedna z bardzo nielicznych w przypadku bezpiecznego kredytu (zakup domu w budowie, 2 działki, materiały budowlane), ale udało się.Panie Damianie, bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie, ciągły kontakt, trzymanie ręki na pulsie i wsparcie.
Dawid Malyjurek
Dawid Malyjurek
12:32 24 Jan 24
Polecam usługi Pana Pawła Karcza, który pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny.Paweł przeprowadził mnie przez cały proces i zawsze służył pomocą.Doradca kredytowy 10 na 10!!!
rozacek
rozacek
14:56 22 Jan 24
Do ONE ESTATE trafiłem z polecenia kolegi z pracy. Miałem doświadczenie z innym pośrednikiem kredytowym wcześniej i dlatego Pan Damian zaskoczył mnie bardzo pozytywnie na pierwszym spotkaniu. Zarówno mogłem liczyć na doradztwo w zakupie i aspektach prawnych samej nieruchomości, którą kupowałem jak również dostałem sporo wiedzy dotyczącej kruczków ofert, co jest opłacalne dla mnie a co nie i potwierdziłem to później szukając i licząc samodzielnie. Samo składanie wniosków i wsparcie merytoryczne pozwoliło szybko i skutecznie otrzymać kredyt. Jest to zdecydowanie miejsce gdzie "da się zrobić rzeczy dobrze i uczciwie". Polecam to biuro. Trzymajcie tak dalej!
Jędrzej Złonkiewicz
Jędrzej Złonkiewicz
22:44 21 Jan 24
Bardzo polecam doradztwo Pana Damiana! Dzięki jego wsparciu proces otrzymania kredytu było bardzo prosty i trwał krótko. Pan Damian świetnie zna się na swoim fachu, bardzo przykłada się do wsparcia klienta i jest kontaktowy. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Komunikacja z Panem Damianem zawsze byłą na najwyższym poziomie i nigdy nie było problemu z dostępnością a w sytuacjach gdy szybko potrzebowałem porady mogłem liczyć na błyskawiczną odpowiedź. Gorąco polecam!
Agata Kalisz
Agata Kalisz
14:30 21 Jan 24
Bardzo polecam pana Pawła Karcza. Świetny doradca kredytowy 🙂
Sonia Kaczmarczyk
Sonia Kaczmarczyk
13:18 21 Jan 24
Do Pana Damiana wybraliśmy się w celu oceny zdolności kredytowej w ramach BK2%. Od początku atmosfera oraz obsługa była profesjonalna i zarazem komfortowa, przez co czuliśmy swobodę w zadawaniu pytań. Przez cały proces starania się o kredyt Pan Damian ekspresowo odpowiadał na nasze pytania, w trakcie drobnych komplikacji spowodowanych nietypowymi zawodami (moim i męża) szybko proponował trafne rozwiązanie. Nie było pytania, na które Pan Damian nie potrafiłby od razu udzielić trafnej odpowiedzi. Finalnie udało się uzyskać kredyt i kupić wymarzone mieszkanie w banku, na którym najbardziej nam zależało, a cała procedura była czystą przyjemnością. Wierzę, że po prostu nie mogliśmy trafić lepiej. Panie Damianie, jeszcze raz BARDZO dziękujemy!
Karolina Relidzyńska
Karolina Relidzyńska
19:05 15 Jan 24
Polecam współpracę z Damianem- pełen profesjonalizm, kredyt załatwiony bez żadnych problemów 😉
Zobacz wszystkie opinie
js_loader
: 299