Opinie Klientów

Miarą dobrego, starannego i uczciwego doradcy finansowego są dobre opinie na jego temat. Jesteśmy dumni z tak licznych pozytywnych recenzji naszej pracy! Wszystkie opinie klientów znajdziesz na naszej wizytówce w Google Maps.

Opinie klientów serwisu oferteo.pl znajdziesz tutaj: https://oneestate.oferteo.pl/ oraz tutaj: https://1e.oferteo.pl/.

5.0
Na podstawie 165 opinii
powered by Google
Kamila Kaczmarzyk
Kamila Kaczmarzyk
08:37 04 Dec 23
Chciałabym polecić z całego serca usługi Pana Damiana.Pan Damian przeprowadził mnie przez wszystkie kroki przy procesie zakupu mieszkania. Już od początku - na etapie analizy ofert kredytów czułam ogromne zaangażowanie i wsparcie z jego strony. Zawsze otrzymywałam szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania wraz ze wszystkimi możliwymi scenariuszami.Pana Damiana cechuje wysoka kultura osobista, wiedza, która jest cały czas poszerzana oraz pełen profesjonalizm.Gorąco polecam!
Eugenia Rudnicka
Eugenia Rudnicka
16:19 29 Nov 23
Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem przy sprzedaży mieszkania, jak również przy wyborze kredytu hipotecznego.
Klaudia Wilk
Klaudia Wilk
06:38 28 Nov 23
Pan Paweł Karcz jest osobą niezwykle kompetentną. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie oraz sukcesywnie pomagał nam w jego każdym etapie. Serdecznie polecamy i dziękujemy!
Kamil
Kamil
09:44 22 Nov 23
Cały proces został przeprowadzony bardzo sprawnie, na każdym etapie mogłem liczyć na pomoc ze strony doradcy.Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Damianem.
Sylwia Dobrzyńska
Sylwia Dobrzyńska
22:57 16 Nov 23
Korzystałam z usług doradztwa kredytowego pana Damiana Paluszka- pełen profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo duża dostępność i wiedza. Polecam wszystkim korzystających z programu BK 2%. :))
Jakub P
Jakub P
08:40 01 Nov 23
Skorzystaliśmy ze wsparcia Pana Damiana przy zakupie nieruchomości i doradztwa kredytowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udzielonej pomocy. Pan Damian zaangażował się i czuliśmy, że zaopiekował się naszymi sprawami. Bardzo dobry kontakt. Zawsze dostawaliśmy konkretne, rzeczowe informacje. Dzięki pomocy pana Damiana zdobyliśmy kredyt i kupiliśmy wymarzone mieszkanie. Najlepszą rekomendacją jest to, że powierzyliśmy Panu Damianowi sprzedaż naszego mieszkania. Serdecznie polecamy 🙂
Rezarta Brahja
Rezarta Brahja
21:53 26 Oct 23
Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Specjalnie dla nas, emigrantów, personel był bardzo cierpliwy i jasny, wyjaśniając zasady. Gorąco polecam współpracę z One Estate. Rezarta
Florian Ciko
Florian Ciko
17:54 26 Oct 23
Jestem klientem ONE ESTATE od miesiąca i gorąco polecam ich usługi. Pomogli mi w rozwiązaniu moich złożonych struktur finansowych i byłem więcej niż zadowolony z wyników. Poleciłem Damiana i pracowników ONE ESTATE wielu moim przyjaciołom i rodzinie, podobnie jak mnie, i oni również są bardzo zadowoleni z obsługi. Z pewnością nadal będę zachwycać się usługami ONE ESTATE.” – Florian – Klient 2023
Damian S.
Damian S.
19:50 25 Oct 23
Profesjonalne podejście od klienta, szybka fachowa pomoc, dużo ciekawych porad (z niektórymi można zaoszczędzić trochę $$$). Gorąco polecam
Łukasz Blak
Łukasz Blak
10:21 22 Oct 23
Timur Kireev
Timur Kireev
14:20 18 Oct 23
Barber lot
Barber lot
07:12 18 Oct 23
Pare lat temu po moich doświadczenia z kredytem hipotecznym byłem bardzo zrażony do tego tematu, jednak dzięki panu Damianowi nie tylko udało mi się zmienić zdanie ale uzyskać atrakcyjne warunki oraz opiekę około kredytową. Bardzo sprawne, skuteczne i profesjonalne biuro oraz miła obsługa, bardzo polecam!
Wojciech Rup
Wojciech Rup
13:46 17 Oct 23
Polecam i dziękuję za pomoc Damian Paluszek! Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta!
Diana Savitska
Diana Savitska
13:27 29 Sep 23
Miałam przyjemność wspołpracować z Panem Pawłem, który posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale też ma fajne podejście do klienta. Podczas całego procesu czułam się zaopiekowana i otrzymywałam odpowiedzi na każde pytanie. Polecam:)
Анна Липская
Анна Липская
08:10 18 Sep 23
Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi za pomóc w zakupie mieszkania, które zarezerwowaliśmy za pół roku przed rozpoczęciem programu bezpieczny kredyt 2%. Pan Paweł doradzał we wszystkich kwestiach i wątpliwościach związanych z procesem zakupu i kredytowania. Świetny specjalista, gorąco polecamy.Rzeczoznawca techniczny po zakupie mieszkania ocenił jego stan wewnętrzny na bardzo wysokim poziomie.
Andrii Hula
Andrii Hula
10:20 09 Sep 23
Dziękujemy Pawle za współpracę!Paweł był zawsze w kontakcie, gotowy odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wspierał mnie na każdym etapie wynajmu mieszkania. Jego profesjonalizm i znajomość języka angielskiego znacznie ułatwiły ten proces. Po raz pierwszy mogę powiedzieć, że prowizja pośrednika w handlu nieruchomościami była w pełni uzasadniona i nawet niższa niż oczekiwano. Polecam!
Konrad Rydzowski
Konrad Rydzowski
15:13 07 Sep 23
Polecam!
Filip Wilczura
Filip Wilczura
07:52 09 Aug 23
Bardzo polecam usługi Pana Damiana oraz firmy One Estate. Pan Damian w profesjonalny sposób przeprowadził mnie przez cały proces kupna mieszkania oraz zaciągnięcia kredytu. Pomimo tego, że sytuacja z kredytem była dość skomplikowana to Pan Damian cały czas szukał rozwiązań i w końcu się udało 🙂 Wszystkie przedstawione oferty banków były w rzetelny sposób przeanalizowane, tak aby wybrać tę najkorzystniejszą. Dodatkowo wszystko przebiegło w miłej atmosferze. W przyszłości na pewno będę korzystał z usług firmy One Estate - jeszcze raz polecam 🙂
Grzegorz Olesiejuk
Grzegorz Olesiejuk
19:26 03 Aug 23
Korzystam z usług Pana Pawła już od 10 lat, głównie w temacie zakupu nieruchomości na kredyt. Dzięki sporej wiedzy proces składania wniosków do odpowiednich banków jest skrócony do minimum i co najważniejsze - jest skuteczny. Poza kredytami, doceniam jego szeroką wiedzą z zakresu finansów, zarządzania nieruchomościami oraz wynajmem.
Grzegorz
Grzegorz
17:53 17 Jul 23
Pan Paweł ma ogromna wiedzę i doświadczenie, które zdobywał latami. Osoba godna polecenia !
Eryk Muszyński
Eryk Muszyński
12:25 30 Jun 23
Profesjonalnie i kompleksowo zostałem przeprowadzony przez cały proces wzięcia kredytu na wymazony dom. Z czystym sumieniem polecam firmę! Dziękuję
Maciej Para
Maciej Para
10:44 29 Jun 23
Super obsługa. Temat załatwiony od początku do końca w profesjonalny i szybki sposób. Serdecznie polecam
Sofia Fito
Sofia Fito
10:16 23 Jun 23
Gorąco polecam Pana Damiana oraz firmę One Estate. Pan Damian zapewnił nam doskonałą profesjonalną pomoc w wyborze kredytu oraz przedstawił nam wszystkie oferty w sposób bardzo szczegółowy, umożliwiając nam pełne zrozumienie każdej z nich. Bez względu na nasze pytania, zawsze otrzymywaliśmy pełne odpowiedzi. Komunikacja zawsze była na najwyższym poziomie, zapewniając nam skuteczny kontakt i satysfakcję z całej współpracy.
Rafał Bęben
Rafał Bęben
06:22 23 Jun 23
Rzeczowo, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie
robimyprawko
robimyprawko
10:03 14 Jun 23
Moja sytuacja finansowa była dość skomplikowana, dlatego szukanie banku który udzieli mi kredytu było długotrwałe. Pan Paweł zorganizował kredyt hipoteczny bardzo szybko. Był bardzo pomocny od pierwszego spotkania. Sympatyczny facet.Polecam.
Mateusz Matreńczyk
Mateusz Matreńczyk
20:07 13 Apr 23
Bardzo sprawna współpraca. Wszystko jasne i przejrzyste, żadnych niespodzianek. Bardzo dobra znajomość wynajmowanej nieruchomosci. Szybkie działanie, bardzo dobra dostępność Pana Pawła. 5/5 polecam!
Kasia Wojtylak
Kasia Wojtylak
10:27 15 Mar 23
Pan Damian jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu! To osoba o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy merytorycznej. We współpracy z Panem Damianem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu wszystkich problemów, nawet tych, co wydają się nie mieć rozwiązania. Pragnę serdecznie podziękować Panu Damianowi za pomoc, dyspozycyjność i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. I za to co dla nas bylo najważniejsze - spokój! Pan Damian jest uosobieniem spokoju i cierpliwosci! Dzięki jego profesjonalizmowi już niebawem będziemy prowadzać się do nowego domu! Ogromne dzięki!
Zobacz wszystkie opinie
Views: 234