Najlepsi eksperci kredytowi w Krakowie

Nasze biuro mieści się w Krakowie, ale działamy na terenie całego województwa Małopolskiego a od 2023 roku również Śląskiego. Zdarzają się nam klienci również z Warszawy a nawet z Gdańska. Współpracujemy z większością polskich banków udzielających kredyty hipoteczne. Pośrednik kredytów hipotecznych, nr rejestru KNF: RHA0012456.

Kim jest pośrednik kredytów hipotecznych?

Pośrednik kredytowy to osoba fizyczna lub prawna, która nie pełni roli kredytodawcy, ale w ramach swojej działalności:

  • pomaga klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych
  • analizuje z klientem umowę kredytową i decyzję kredytową oraz warunki do ich zawarcia

Indywidualne podejście. To nie jest pusty slogan!

Średniorocznie uruchamiamy przeszło 30 mln kredytów hipotecznych. To pozwala nam skupić się na każdym temacie. Tutaj nie jesteś cyferką w statystykach. Nie jesteśmy ogromną firmą, ale dzięki temu to każda jednostka ma dla nas znaczenie. Trafiasz zawsze w sprawdzone ręce. Zresztą poczytaj co o nas piszą klienci.

Kredytami hipotecznymi zajmujemy się nieprzerwanie od 2011 roku.

A od 2016 roku prowadzimy też biuro nieruchomości (kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości).

Wynajem i sprzedaż nieruchomości dotyczy obsługi prawnej, profesjonalnych zdjęć, promowania ofert, pokazywania nieruchomości w imieniu właściciela. Dobieramy także odpowiednie zabezpieczenia Twojego najmu (zabezpieczenia wynikające z ustawy i KPC oraz zabezpieczenia komercyjne).

Chcemy powiedzieć jedno: Jeśli szukasz najtańszego kredytu hipotecznego w Krakowie, jesteś w dobrym miejscu! Jeśli chcesz bezpiecznie i zyskownie wynająć lub sprzedać mieszkanie w Krakowie, pomożemy!

Paweł Karcz

Paweł Karcz

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W bankowości od 2008 roku, były pracownik: Multibank, mBank, Nordea Bank, Open Finance.

Damian Paluszek

Damian Paluszek

Absolwent Akademii Krakowskiej. W branży finansowej od 2010 roku. Ekspert kredytów hipotecznych, również tych najbardziej skomplikowanych.

Filip Jasiak

Filip Jasiak

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, magister informatyki, reprezentant Polski w szachach. Analityk danych ofert kredytowych od 2016 roku.

: 902